Kredyty,  Pożyczki

Black Friday a brak gotówki? – Sprawdź ofertę kredytów gotówkowych

Black Friday to inicjatywa, która z roku na rok w Polsce przyjmuje coraz większy rozmach. W zależności od sklepów i innych podmiotów mamy szansę zakupić produkty po obniżonych cenach. Jest to idealna okazja, aby kupić świąteczne prezenty, czy skorzystać z obniżek na produkty, o których zakupie od dawna myśleliśmy. A co, jeśli nie mamy gotówki, a chcielibyśmy zaopatrzyć się w nowe przedmioty? Nic straconego, szybki kredyt gotówkowy pomoże nam uporać się z tym problemem.  

Kredyt gotówkowy – szybki patent na Black Friday

Nic dziwnego, że nie chcemy pozwolić, aby promocje i obniżki związane z wielkimi wyprzedażami przeszły nam koło nosa. Końcówka listopada i grudzień to czas, w którym czekają nas duże wydatki. Możemy zmniejszyć trochę koszty, kupując okazyjnie przecenione produkty. Jeśli planujemy większe zakupy, możemy skorzystać z kredytu gotówkowego, który nie tylko będzie lekiem na brak pieniędzy, ale także stanie się źródłem dużych oszczędności.

Jak wziąć kredyt gotówkowy z okazji Black Friday?

Jest to bardzo proste. Wystarczy jedynie podjechać do punktu wybranego przez nas parabanku, wypełnić krótki formularz i ubiegać się o kredyt. Weryfikacja jest szybka i praktycznie od ręki, jesteśmy w stanie otrzymać potrzebne pieniądze. Jest to o tyle wygodne, że gdy w ostatniej chwili poznamy promocje związane z Black Friday, będziemy mieli szansę szybko zareagować i pożyczyć gotówkę.

Kredyty gotówkowe online a Black Friday

Dodatkowym udogodnieniem będą kredyty gotówkowe online, o które możemy starać się, nie wychodząc z domu. Wystarczy posiadać ważny dowód, numer telefonu i dostęp do konta internetowego. Zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza, gdzie znajdują się jedynie podstawowe pytania. W zależności od wybranej przez nas instytucji możemy zostać poproszeni o wysłanie przelewu weryfikacyjnego, ale coraz więcej podmiotów odchodzi od tej weryfikacji. Dzieje się tak, gdyż parabanki standaryzują swoje usługi i chcą jak największej liczbie klientów udzielić kredyt, bez weryfikacji ich sytuacji, czy to w banku, czy innych instytucjach do tego stworzonych.

Najtańsze kredyty gotówkowe – gdzie ich szukać?

Oferty przygotowane na Black Friday dosłownie zalały rynek. Warto dokładnie sprawdzić każdą z nim, zanim podpiszemy umowę. Z pomocą przychodzą rankingi kredytów gotówkowych, które dokładnie opisują każdy z nich. Warto się z nimi zapoznać, aby nie wpaść w pułapkę i nie żałować swoich decyzji. Można skorzystać jeszcze z kalkulatora kredytu gotówkowego, który na podstawie naszej sytuacji dochodowej obliczy ratę kredytu i przypuszczalny okres kredytowania.

Czy warto skorzystać z kredytu gotówkowego na Black Friday?

To jedyny taki czas w roku, gdzie właściwie wszystkie branże przeceniają swoje produkty. Dzieje się to bezpośrednio przed świętami Bożego Narodzenia, więc dodatkowo może stanowić źródło sporych oszczędności, gdyż i tak każdy z nas będzie przygotowywał upominki dla bliskich. Warto wziąć pod uwagę finansowe wsparcie w postaci kredytu gotówkowego, szczególnie jeśli jego warunki są promocyjne i RRSO jest niskie. Black Friday to inicjatywa, która z roku na rok przyjmuje coraz większy wymiar, dlatego warto się odpowiednio wcześniej do niej przygotować i sprawdzić dostępne promocje.

Niebezpieczeństwa związane z szybkim kredytem gotówkowym Każdy kredyt należy spłacać w terminie. W przypadku szybkich kredytów gotówkowych kara umowna za brak terminowej spłaty jest bardzo dotkliwa. Dlatego, jeśli nie mamy odpowiedniego dochodu, który umożliwi nam spłatę zgodną z warunkami umowy, lepiej nie brać kredytu. Jeśli, mimo wszystko zdecydujemy się na kredyt, pamiętajmy, że tylko nakręci on naszą spiralę zadłużenia i skomplikuje sytuację ekonomiczną. Dlatego dokładnie czytajmy umowy i sprawdźmy, czy sytuacja życiowa, pozwala nam na rzucenie się w wir promocji i zakupów. Nierozważne kupowanie może okazać się dla nas złym pomysłem i bardzo obciążyć nasz domowy budżet, a Black Friday pomimo swoich przecen i okazji, skończy się dla nas tragicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *